Долучився до доброї справи й найвідоміший український дует: Катя Бусканадзе та Микита Бичков. За останній рік вони підкорили глядачів шоу талантів на кількох континентах.

Читайте також: Зірки великої сцени: як маленькі харківські гімнасти підкорюють світові талант-шоу

Катю та Микиту світ знає завдяки номеру "Політ уві сні", який вони представили на американському телешоу Little Big Shots. На концерті у Харкові вони виступили в образах бешкетного Пітера Пена та тендітної Венді. Цей номер найвідоміших українських гімнастів уже підкорив Італію, а в Україні його бачать вперше. Тиждень тому вони повернулися зі змагань у Парижі. Там харківський дует дійшов до другого туру дорослого шоу талантів. Днями мають летіти в Італію на нові змагання.

харків
Учасники благодійного концерту

Катя Бусканадзе та Микита Бичков,
Катя Бусканадзе та Микита Бичков, "Політ у сні"

харків
Благодійний концерт у Харкові

харків
Учні харківської циркової студії

Концерт має допомогти створити палату для трансплантації кісткового мозку в Національному інституті раку. Вагомий внесок у цю справу зробили усі учні харківської циркової студії, на ремонт і оснащення залишилося зібрати ще півмільйона гривень. Харківські гімнасти вже не вперше долучаються до благодійних справ. Своїми польотами діти вже двічі рятували життя своїх однолітків, які потребували негайного лікування.