Концерт пам'яті Кузьми відбудеться 10 листопада.

Читайте також: Могилевська присвятила Кузьмі душевну пісню: відео на композицію Personal Jesus

Влітку, 17 серпня, цього року Андрію Кузьменку могло б виповнитись 50. Він міг би організувати тур Україною чи дати великий концерт на рідній Львівщині.

Але, на жаль, його товаришам по сцені доводиться робити концерт до його ювілею та пам'яті без його участі.

Більше двадцяти друзів-музикантів співатимуть пісні Скрябіна 10 листопада на величезному стадіонному концерті "Кузьма-50!" на "Арені Львів".

Джамала, MamaRika, TAYANNA, Тарас Чубай (гурт "Плач Єремії"), Арсен Мірзоян, вокальна формація "Піккардійська Терція", Олександр Пономарьов, Дмитро Шуров (Pianoбой), Сергій Танчинець (гурт "Без Обмежень"), Женя Галич (гурт O.Torvald), Павло Табаков, Тоня Матвієнко, Євген Толочний, Мирослав Кувалдін (гурт "The ВЙО"), Сергій Кузін та Соня Сотник, Віктор Винник (гурт "Мері"), Ivan NAVI, LAUD, Ольга Горбачова, Марічка Яремчук, гурти Green Grey, Yurcash, "Однин в Каноє", "Лесик Сам" і це ще не все! Адже, як стало відомо, на концерті виступатимуть ще декілька зіркових дуетів, про які організатори вирішили змовчати.

Величезна сцена, багатотисячна публіка, найкращі українські виконавці – адже пісні Скрябіна заслуговують на найкраще. Зазначимо, що обладнання, яке даруватиме вам відмінний звук та неймовірно красиве світло на концерті "Кузьма-50" до цього забезпечувало концерт американської групи Imagine Dragons у Києві на "Олімпійському". "Арена Львів" побачить та почує таке вперше!

Також варто додати, що в день ювілею Кузьми, 17 серпня, компанія, яка організовує концерт, Gastroli.ua представила кліп на пісню «Сам собі країна». Унікальність кадрів у кліпі зашкалює – вони були зняті близько восьми з половиною років тому, а вийшли у світ лише зараз.

10 листопада місце щасливих людей на стадіоні "Арена Львів". Давай включим софіти і будем співати!

Квитки на стадіонний концерт "Кузьма-50" ви можете придбати тут.