Перший концерт відбувся 4 жовтня у театрі імені Заньковецької. Він зібрав аншлаг у залі.

До слова Книги, кава і вінтаж: чого очікувати від фестивалю у Львові

"Дударик 50": програма святкування у Львові

"Два по 50? – Будь ласка!"

Заплановано виступ вокальної формації "Дударик-FOREVER" у супроводі естрадного оркестру. Гостями свята будуть колективи, яким теж незабаром виповниться 50. Звідси – й жартівлива назва. Спільно з "Дудариком" виступатиме фольклорний ансамбль "Веселка" (з міста Білгород-Дністровський). Солісти - Юрій Йосифович, Олег Лихач та Юрій Шевчук.

Святкова програма "Дударик 50"

На святковій концертній програмі також будуть гості. На сцені виступатиме "Хорея Козацька" – лицарі духу, завзяті дослідники, реконструктори і репрезентанти української музики 17-20 століть. Слухачі почують їхнє унікальне сольне звучання, а також творчий симбіоз автентичних барв із чоловічим та хлоп’ячим складом капели.

Друга частина концерту теж матиме зіркових гостей. Твори виконуватимуть у супроводі Академічного симфонічного оркестру "INSO-Львів" та солістів Львівської та Київської національної опер Людмили Осташ, Тетяни Вахновської, Романа Трохимука та Сергія Магери.

"Oktoberfest по-львівськи": як минув захід

Перший святковий концерт "Дударика" на честь ювілею відбувся у театрі імені Марії Заньковецької 4 жовтня. Розпродані були усі 100 квитків. Користувачі у фейсбуці діляться позитивними враженнями та дякують виконавцям за неймовірний концерт.

Промовисті світлини з концерту «Oktoberfest по-львівськи» / Фото Роман Метельський