64-й міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2019 відбудеться в Ізраїлі, у Тель-Авіві. Півфінал співочого шоу відбувся 14 травня, другий півфінал – 16 травня, а фінал конкурсу, в ході якого визначать переможця, проведуть 18 травня.

Читайте також: Дункан Лоуренс переміг на Євробаченні-2019: фото і відео виступу


Коли дивитись Євробачення-2019 / 24 Канал

Після гучного скандалу з MARUV, яка перемогла у Нацвідборі Євробачення-2019, Національна суспільна телерадіокомпанія України ухвалила рішення відмовитись від участі в головному конкурсі в Ізраїлі. Через це позиція України в рейтинговій таблиці зникла. Раніше Україна навіть не входила в топ-10 кращих, а після перемоги на відборі MARUV Україна піднялася в рейтингу і посіла четверте місце.

Читайте також: Представник Нідерландів переміг на Євробаченні-2019: що відомо про Дункана Лоуренса

Прогнози на переможця у конкурсі Євробачення

Останні букмекерські прогнози з'явились на офіційному сайті пісенного конкурсу Євробачення сьогодні, 18 травня. Місце переможця, як і раніше, пророкують Нідерландам. Країну представить виконавець Дункан Лоренс з піснею Arcade.

Читайте також: Фінал Євробачення-2019: порядок виступів і повний список учасників

Друге місце неочікувано посіла представниця Австралії Кейт Міллер-Хейдке з піснею Zero Gravity. Трійку лідерів закріплює представник Швейцарії – Лука Ганні з піснею She Got Me. На четвертому місці наразі розмістився учасник від Швеції Джон Лундвік з піснею Too Late for Love.

А представник Росії, якому до початку Євробачення пророкували друге місце, з кожним днем втрачає переможні позиції – наразі він перебуває на 7 сходинці. У десятці перших також розмістились представники країн Італії, Ісландії, Азербайджану, Норвегії і Франції.

Читайте також: Євробачення-2019: хто пройшов у фінал


Букмекерські прогнози на Євробачення-2019

Читайте також: Як виступив фаворит Євробачення-2019 – нідерландець Дункан Лоренс: відео

Чому розгорівся скандал довкола участі MARUV у Євробаченні-2019?MARUV перемогла у фіналі Нацвідбору Євробачення-2019 та отримала право представляти Україну на пісенному конкурсі. Проте чимало українців висловлювалися проти виступу артистки на конкурсі від України, адже MARUV продовжує гастролювати Росією. Співачка свої концерти в Росії аргументувала тим, що цими виступами сприяє "миру між країнами".

При цьому MARUV заявила, що вважає Крим територією України, але не змогла однозначно відповісти на питання про війну на Донбасі. Співачка сказала, що це дуже складне запитання для неї, адже її близькі втратили домівки на Донбасі, і їй про це дуже важко говорити. MARUV додала, що "хоче, аби настав мир, і щоб нарешті це закінчилося".