Українська співачка поділилася курйозним випадком, який стався з нею у період найбільшої хвилі популярності. Її хіт "Охрана, отмєна" звучав звідусіль. У той час як молодь знала напам'ять кожен рядок пісні, не всім людям старшого покоління її саундтрек був до вподоби. Дотепну історію Jerry Heil розповіла в ефірі програми "Світське життя".

Читайте також: MamaRika заспівала про юнацьку закоханість: відео на пісню "Дурненька"

Jerry Heil пригадала випадок, як таксист гнівно відгукувався про її пісню "Охрана, отмєна" . Він запевняв дівчину, що сучасний український шоу-бізнес занепав.

Ця пісня на кожному кроці. Хто писав цей текст?
– нарікав водій виконавиці.

Крім того, він запевняв зірку, що автором хіта є точно не та дівчина, що з ним виступає. За його словами, він був охоронцем Джамали і знає, як працюють артисти.

Її закрили, прийшов композитор, пісню написав, от вона її і виконує,
– поділився життєвим досвідом таксист.

Jerry Heil записала цей емоційний монолог на диктофон. Коли ж водій нарешті зрозумів, хто був його пасажиром, він зателефонував зірці і вісім хвилин виправдовувався. Запевняв її, що насправді одразу впізнав співачку.

На "Вечорі прем'єр" артистка з'явилася у надяскравому образі – об'ємній фатиновій сукні жовтого кольору. Вона виступила під супровід київського академічного хору "Хрещатик". Серед співаків були навіть одногрупники зірки, тому вона почувалася трошки ніяково. У своєму інстаграмі вона зізналася, що колись мріяла співати в цьому хорі. Але їй пощастило більше – вона диригувала власним твором на сцені палацу "Україна".