У переліку є комедії, які чудово підійдуть для релакс вечора або романтичних побачень. Проте є й складніші постановки, наприклад, про Бабин Яр або вистава "Червоне, чорне і знову чорне" від Дикого театру.

Актуально Світове триб'ют-шоу "Adriano Celentano" з гастролями по Україні: міста та дати

Кефір, зефір та кашемір

Вистава про роздуми щодо майбутнього. Автор спробував уявити, що було, якби можна було спланувати наступні кілька життів. Але, єдиний рецепт який можуть порадити герої – взяти два стакани кефіру, або какао, або гарного коньяку, сісти поруч з коханою людиною і… насолоджуватися теперішнім життям, а не шукати відповіді на дурні запитання!

Мій номер. Бабин Яр

Ця вистава сплетена з реальних історій людей нині живих та вже давно померлих. Листи, протоколи, записи щоденників – ось документальна основа вистави. Це спроба зрозуміти, що являє собою війна.

З 2014 року студенти 3 курсу Київського університету культури мають змогу спробувати свої сили на сцені у цій виставі. Вони промовляють до глядачів на тему любові у війні, про перевагу одних людей над іншими, про безкарність та нові війни.

Червоне, чорне і знову червоне

"Дикий театр" і "Мамаєва Слобода" презентують абсолютно український, абсолютно відірваний, абсолютно анархічний вестерн просто неба. За сценарієм, двоє ідейних анархістів збираються привести секретну скриньку для Батька Махна. Але вони гублять її в дорозі та потрапляє в руки ворога. Хлопці беруть у заручники одного з авторитетів свого супротивника, і мають усі шанси на успіх. Але до справи втручається Святий отець Онуфрій…

Зверніть увагу! У виставі є сцени невиправданої жорстокості, використовується лайка, грається українською і російською мовами, не підходить для романтичних побачень і не рекомендована чутливим людям.

Два анекдоти на вечерю

Дві історії про тих, хто хоч раз у житті закохувався. Геніальні п'єси Чехова "Ведмідь" і "Пропозиція" у виконанні цілого букета чудових артистів. На сцені виступатимуть Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Юрій Горбунов, Лілія Ребрик та Олексій Вертинський! Організатори зазначають, що будуть каскадерські трюки та стрілянина, поцілунки й обійми, які не залишать глядачів байдужими.

Естроген

На сцені п'ятеро розкішних леді у переддень важливих подій їхнього щасливо життя. Про що вони думають та як насправді почуваються? У виставі автор спробував висвітлити справжні бажання у пошуках свого особистого щастя.