Історія про англійського аристократа, який виміняв свою душу на вічну молодість, протягом століть приковує увагу та спонукає до роздумів. Сюжет втілювався не раз у фільмах та виставах у самих різних країнах, а тепер він з’явився у мюзиклі на 2 дії на сцені Київського національного академічного театру оперети.

Буде цікаво Україно-британська команда створює мюзикл про шахтарів "Антрацит": чому його варто побачити

Можливість отримувати усі земні задоволення, впадати у таємні пороки, плести небезпечні інтриги розбурхує свідомість багатьох. Та яка ціна стоїть за цим усім та чи вартує того. А також наскільки широко краса людини відкриває перед нею усі двері – над цими та іншими питаннями пропонує пороздумувати автор містичної історії "Портрет Доріана Грея" через вражаючий мюзикл композитора Варконі Матіаса і письменників-режисерів Аса Яноша і Гунара Браунке.

Роман Оскара Вайлда розповідає про молодого англічанина, який вирішив, що краса є єдиною річчю у світі, задля якої варто жити. Та вона не вічна, тому Доріан прикував свою душу до картини, вимінявши її, душу, на вічну молодість. Життя лише в задоволення та спокуси, які пропонують хлопцеві його статус та врода, змушують втрачати голову, а в результаті почуття реальності та можливість відрізняти добро від зла. Ззовні красень, а з середини – чудовисько, яке побачити можна лиш на картині…