Лектори пояснюватимуть на прикладах, що як виникли ті чи інші різновиди мистецтва. Вони розкажуть як надихаючись тим, що вже існує, створити щось нове.

Актуально Зірки світової електронної сцени Tale Of Us в Києві: коли відбудеться грандіозна вечірка

Цикл лекцій про мистецтво

Серія лекцій U.Art спрямована на культурну натренованість, яка допоможе побачити логіку й культурні образи, політичні та соціальні настрої, а також технологічний розвиток. Наприклад, як ази образотворчого мистецтва впливають на UX дизайн, як стародавні міфи створюють сьогодні найкращі реклами і навчимося свідомо цінувати мистецтво.

Взаємозв'язки між ними та критичне мислення розкриють новий цікавий світ. Тому організатори переконані, що ваше натхнення більше не матиме потреби в музах.

Розклад лекцій

  • 4 листопада, 18:00, "Що і навіщо читати у 2021-му році?". Лектор: Євгеній Стасіневич, літературний критик.
  • 16 листопада, 18:00, "Міфологічне мислення сьогодні та в історії культури". Лектор: Антон Дробович, науковець і державний діяч, дослідник міфології.
  • 30 листопада, 18:00, "Українці. Найнещасливіша нація чотирьох континентів. Чому ми не помічаємо позитивних змін?". Лектор: Олександр Зінченко, історик, публіцист, автор та ведучий програм Суспільного мовлення на каналі UA:Перший.
  • 21 грудня, 18:00, "Адвент — час чекання". Лектори: Галина Глодзь, Олексій Браславець.