Улюблені композиції, які уже стали частиною світової музичної історії, ви зможете почути у сучасній оркестровій обробці, оформленій у світломузичне шоу з відеоінсталяціями, що подарує комплексне сприйняття музики та тільки яскраві емоції вам та вашим дітям.

Вам може бути цікаво Концерт в кіно: виступ MUSE на олімпійському стадіоні транслюватимуть у мережі Multiplex 

Сучасні оркестрові обробки у живому виконанні та сучасні проекційні технології, які покажуть захопливий відеоряд у просторі ArtArea – саме це обіцяють глядачам організатори шоу.

Eclectic Sound Orchestra презентує захопливу програму з хітами від ХХ століття і до сьогодення – 34 композиції, які поділили на категорії "Джаз", "Легенди року", "Попікони" та "Краща музика". 70 хвилин відмінної музики від Queen до Lady Gaga, від Hit the road Jack до Sexual Revolution.

Що ще очікує гостей заходу?

  • Можливість побачити музику. Саме так, адже імерсивні концерти з допомогою сучасних технологій тепер можуть вводити у стан відчуття глибокого занурення у дійство. Вас оточить візуальний ряд, що буквально створить ефект присутності зсередини дійства.
  • Наступний рівень – відчути левітацію. Графіка, що створює дивовижний відеоряд, абстрактні інсталяції, кадри з усіх куточків Землі і навіть за її межами – шоу, яке допоможе "літати". Це цікавий та унікальний досвід для слухача будь-якої вікової категорії.

І усе це у комфортній обстановці. Для вас працюватиме бар, де є великий вибір напоїв та смаколиків, вам запропонують не лише класичні столики з обслуговуванням, а й величезні крісла-мішки для 2-х та навіть зручні шезлонги.

Презентація шоу "Джаз – Поп – Рок": відео з ютуб-каналу головного диригента оркестру Сергія Лихоманенко

Що відомо про Eclectic Sound Orchestra


Відомий не лише в Україні, а й у Європі оркестр уже 4 роки вражає публіку своїми заходами, де використовує і електронні девайси, і синхронізований відеоряд. Він давав концерти у самих різноманітних локаціях, навіть планетаріях, створював безліч саундтреків та виступав з великою кількістю зірок естради та академічної сцени.
Джерело: GALA Concert