Коли: 5 жовтня о 19:00
Де: м. Львів, просп. Свободи, 28, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької
Вартість квитків: від 240 до 890 грн

Читайте також Львів перетворився на театральну сцену: які вистави відбуватимуться на фестивалі "Золотий лев"

З нагоди 40-річчя творчої діяльності лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, народного артиста України Миколи Кулика у Львові майстри вокалу та музики презентують двогодинний гала-концерт "Lviv Gala Concert". Ви зможете насолодитися не лише класичною частиною дійства, але й послухати світові хіти від Barbra Streisand до Lady Gaga.

Концерт поділятиметься на 2 частини:

  • У першій частині "Modern classic music" звучатимуть фрагменти з ораторії М. Волинського "Я тебе кличу", які виконають народний артист України Сергій Магера та заслужена артистка України Тетяна Вахновська.
  • У другій частині "World hits" прозвучать найвідоміші світові хіти, які виконають видатні українські солісти у супроводі оркестру та хору: Павло Табаков, Вікторія Ященко, Сестри Тельнюк, Павло Ільницький та спеціальний гість з Італії – Alfonso Oliver.
    А ще прозвучать відомі пісні Володимира Іваcюка авторської обробки та аранжування Миколи Кулика.

Також у концерті візьмуть участь хористи та музиканти капели "Трембіта".

Капела Трембіта – Алилуя дивитися відео онлайн

Ви зануритеся у незабутні відчуття краси тембрів голосу знаменитих солістів, хору, рок-групи та оркестру капели "Трембіта" у популярній, сучасній музиці з яскравими візуальними ефектами. Також у концерті візьмуть участь Ольга Томків, Ольга Муль, Вероніка Посацька, Вадим Коваль, Сергій Борута. Ведучі: Марія Христинич та Олег Пригода. Продюсер проєкту – Михайло Перун,
– повідомили організатори дійства BIGSHOW Agency.

Що відомо про народного артиста України Миколу Кулика


Праця Миколи Васильовича тісно поєднана з творчістю капели "Трембіта", з якою він гастролював майже у всіх країнах Європи з безліччю концертів – в одній лише Німеччині їх кількість перевищила тисячу.

В Україні ж народний артист та капела виступали не раз на сценах Національних опер Києва та Львова у присутності Президентів України, уряду України, представників дипломатичних корпусів різних країн та очільників Церков.