Виступав гурт СКАЙ разом із симфонічним оркестром Збройних Сил України. Під час виступу сталася приємна несподіванка – соліст групи Karta Svitu Іван Марунич освідчився зі сцени.

До слова Солістку гурту The HARDKISS привітали під час концерту: святкове відео

Освідчення на концерті

Український артист, соліст Karta Svitu Іван Марунич вийшов на сцену під час концерту гурту СКАЙ, щоб зробити пропозицію руки і серця своїй коханій – піарменеджерці Світлані Гребенюк. На відео можна побачити, що дівчина не очікувала сюрпризу та щиро розчулилась на перших словах промови свого хлопця.

Світлано, хочу, щоб у моїх дітей були твої очі, щоб вони зростали у твоїх теплих руках, щоб ти співала їм колискові своїм прекрасним голосом. І я хочу, щоб у них було твоє добре серце. Люблю,
– сказав артист.

Іван Марунич хвилювався, тому трохи сконфузився та випустив коробочку з обручкою. Але не розгубився та швидко надягнув перстень на безіменний палець правої руки. Обраниця артиста без затримок та зі щирою радістю сказала категорично позитивне: "Так".

Співак освідчується на сцені: дивіться відео

Торт для іменинника

Проте на концерті вітали й соліста гурту СКАЙ з днем народження. На сцену винесли торт та побажали усього найкращого. Олегу Собчуку виповнився 41 рік, який він радо провів на сцені ювілейного концерту свого гурту.

Привітання фронтмена гурту СКАЙ: відео